nepatříměstu

392287
Neuklizeno

Místo

Havlíčkovo nábřeží, Moravská Ostrava, Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 706 02, Česko

Vloženo

28.června 2024 / 17:44

Popis problému

Od doby otevreni kampusu nebyly ani jednou uklizeny schody k rece, vsude to zarusta plevelem a travou, chodnik k rece zaplevelen. Pokud zde byl pokus o “louku”, absolutne nepovedeno. Vsude metrovy plevel, ne byliny. Je to ostuda mesta, ze takto novy vystavni prostor necha ihned po predani do jeho rukou zpustnout. Neni to tak davno, kdy se zde fotili primatori, starostove, hejtmani. Fakt strasny a hanba technickym sluzbam.

Řešení

  • 01.července 2024
    Podnět předán k řešení na Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.
  • 01.července 2024
    Předmětné pozemky včetně uváděných schodišť a chodníků nebo mobiliáře nejsou v majetku města a jejich správa není svěřena městskému obvodu. Tento majetek je zcela ve správě Ostravské univerzity. Z tohoto důvodu zde technické služby městského obvodu nemohou zajišťovat jakoukoliv údržbu z veřejných prostředků. Velmi se vyhrazujeme v této věci k osočování technických služeb. Podnět byl předán k řešení Ostravské univerzitě.