vyřešenáhlášení

283525
Příšerný stav podchodu ze zastávky Náměstí republiky směrem k ÚANu a obchodnímu středisku Karolina

Místo

HS Ostrava-Fifejdy, náměstí Republiky, Moravská Ostrava, Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 702 00, Česko

Vloženo

30.ledna 2023 / 09:37

Popis problému

Nehorázný stav, podchod znečištěný, páchnoucí, snad i nebezpečný. Celý tento prostor páchne močí, je špinavý, rozpadlý. Procházející zde mohou narazit na zfetovanou počuranou osobu a skupinky podobných individuí. Přitom se jedná o místo vedoucí k hlavním uzlům veřejné dopravy! Když už se odložila rekonstrukce, mělo by se město postarat, aby byl tento prostor důkladně vyčištěn a aby zde nebydlely tyto osoby! Vlastní foto nemám, bála jsem se o holý život, natož abych vytahovala mobilní telefon.

Řešení

  • 30.ledna 2023
    Podnět předán k řešení na Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz.
  • 30.ledna 2023
    Bohužel tato část veřejných podchodů není v majetku města. Za pořádek a stav těchto prostor je plně zodpovědný jeho majitel. Podnět ke kontrole veřejného pořádku předán k vyřešení městské policii.
  • 30.ledna 2023
    Dle sdělení Městské policie Ostrava její hlídka provedla kontrolu místa, kde zjištěný stav byl předán místně příslušnému okrskáři. Problematika předána hlídkám v oblasti v rámci instruktáže, v místě zvýšený výkon služby.